Чи знаєте ви, кого більше серед кандидатів депутатів у вашому окрузі:
підготовлених профі чи "кумівських" аматорів?

Ми пропонуємо універсальний інструмент, який дозволить дізнатись реальний рівень професійних знань як діючих депутатів, так і кандидатів, які балотуються вперше.
Ваш кандидат добре знає всі правові аспекти місцевого самоврядування чи не може пояснити навіть основні права та обов'язки місцевого депутата?
Він зможе пояснити план розвитку вашого регіону
чи його бачення обмежується написаним текстом?
Він здатен кваліфіковано вирішувати питання бюджету
громади чи знається виключно на питаннях "розпилу"?
Він розуміє, з якими фахівцями необхідно співпрацювати у тих чи інших питаннях, чи керується виключно особистою прихильністю?
Він здатен організувати роботу комунальних підприємств чи обмежується відписками за зверненнями?
Дізнайтесь відповіді на ці питання завдяки простому тесту та перевірте свого кандидата!
Як максимально ефективно використати цей тест?
Журналіст або громадський активіст - дайте пройти цей текст кандидату, який не здається вам справжнім профі. Так ви зможете дізнатись реальний рівень його знань.
Виборець - передайте цей тест громадським активістам або журналістам вашого міста. Вони зможуть перевірити кандидатів та діючих депутатів.
Кандидат у депутати - пройдіть тест та дізнайтесь, над чим варто попрацювати, аби люди не пошкодували, що обрали саме вас.
Помічник депутата - передайте цей текст своєму керівнику, аби він зміг зрозуміти, які аспекти його діяльності варто покращити.
Діючий депутат - пройдіть тест та дізнайтесь, над чим варто попрацювати, аби у наступному скликанні стати кращим з кращих.
За даними дослідження*, наразі рівень несхвалення діяльності органів місцевого самоврядування достатньо високий.
не схвалюють або
скоріше не схвалюють
діяльність обласної
державної адміністрації

не можуть назвати успішні сфери діяльності міського голови
взагалі не схвалюють його діяльність
не схвалюють діяльність міської ради
* дані подані у середньому значенні та базуються на шостому поглибленому дослідженні у сфері місцевого самоврядування в Україні. Опитування проводилось у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19200 респондентів.
Made on
Tilda